ЛДП: Министерката за правда, Рената Дескоска во посета на КПД “Идризово”

Денес во посета на КПД “Идризово” присусрвуваше Министерката за правда, Рената Дескоска.

Притоа, оставри средба со Директорот Боби Мојсоски (ЛДП), кој ја запозна со условите за работа во оваа институција.

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

Министерот Шапуриќ, гостин на МТВ

Гостување на Министерот Шапуриќ на МТВ на кое се дискутираше на тема финасиска поддршка за ...