Министерот Шапуриќ, гостин на МТВ

Гостување на Министерот Шапуриќ на МТВ на кое се дискутираше на тема финасиска поддршка за инвестиции на домашните компании како и џа други тековни активности.

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

ЛДП: Министерката за правда, Рената Дескоска во посета на КПД “Идризово”

Денес во посета на КПД “Идризово” присусрвуваше Министерката за правда, Рената Дескоска. Притоа, оставри средба со ...