Влентин Груевски – Ветувам дека интересот на граѓаните ќе биде на прво место а не интересот на моќниците

Дел од изјавата на Валентин Груевски по иборот за Претседател на Општина Битола

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

Министерот Шапуриќ, гостин на МТВ

Гостување на Министерот Шапуриќ на МТВ на кое се дискутираше на тема финасиска поддршка за ...