Кандидатот за пратеник на ЛДП во ИЕ 3, Јулиана Николова, на терен меѓу граѓаните

Кандидатката на ЛДП за пратеник од третата изборна единица, Јулиана Николова, вечерва ги започна активностите на терен. Таа заедно со носителот на листата Љупчо Николовски имаа средби со жителите на Велес.

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

ЛДП: Политичките партии да ги тргнат канџите од ДИК

Политичките партии, учесници во изборниот процес да престанат со вршење на притисоци врз работата на ...