ЛДП Битола: Власта во Битола пред завршувањето на мандатот сака да ги наполни јавните претпријатија со свои блиски и послушници

Сподели....Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone

Би можело да ве интересира

Груевски и Петровска на средба со занаетчиите во Битола

Денес, кандидатот за градоначалник на Битола, Наташа Петровска заедно со носителот на советничката листа Валентин ...