ЛДП: Министерот Шапуриќ на трибина во Струмица

Презентација на мерките за економски раст и охрабрување на струмичкиот бизнис сектор да инвестира. Трибина со компании и градоначалникот на Струмица.

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

Министерот Шапуриќ, гостин на МТВ

Гостување на Министерот Шапуриќ на МТВ на кое се дискутираше на тема финасиска поддршка за ...