Кристина Митева, кандидат за советник од ЛДП во Радовиш

Кристина Митева, член на Либерално-демократската младина ќе биде новата советничка на ЛДП во Советот на Општина Радовиш.
Митева на победничката листа се наоѓа на 5-тото место.

Сподели....Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someone

Би можело да ве интересира

Министерот Зоран Шапуриќ учествуваше на Балкански инженерски форум во Софија

Министерот без ресор задолжен за регулатива за подобрување инвестициска клима за домашни претпријатија, д-р Зоран ...