Проф. д-р Никола Пановски – Програмска конвенција на ЛДП 2016

Проф. д-р Никола Пановски се осврна на катастрофалната состојба во здравството и видувањата на ЛДП за решавање на проблемите во областа.

10922658_814592418607963_5624699484175134152_n назад кон останатите видеа

 

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

Проф. д-р. Зоран Шапуриќ – Програмска конвенција на ЛДП 2016

Проф. д-р. Зоран Шапуриќ – Потпретседател на Либерално-демократска партија  назад кон останатите видеа     Сподели....FacebookTwitteremail