Среќен 8ми Март – Меѓународниот ден на жената

Либерално-демократската партија Ви го честита 8ми Март – Меѓународниот ден на жената.

 

 

 

 

Сподели....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Би можело да ве интересира

Министерот Шапуриќ, гостин на МТВ

Гостување на Министерот Шапуриќ на МТВ на кое се дискутираше на тема финасиска поддршка за ...