Претседателот на ЛДП и Министер за локална самоуправа, Горан Милевски, гостин во емисијата “Само вистина“ на Канал 5.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *