Потпретседателот на ЛДП, Зоран Шапуриќ:

“Една изборна единица значи демократизација, застапеност и поголема вредност на секој глас на граѓаните“

Извор: Утрински брифинг, Слободна ТВ

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *