Моника Зајкова, Потпретседателка на Либерално-демократската партија, гостинка во “Утрински брифинг“ на СлободнаТВ.
“Сложените билатерални проблеми бараат и доследно спроведување“

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *