Претседателот на ЛДП, Горан Милевски, гостин во “Тема на денот“ на ТВ Сител:
“Дали локалните избори се тест за стабилноста на владината коалиција?“

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *