Во Прилип, промовирано граѓанското движење на ЛДП и ДОМ.

Претставен и кандидатот за градоначалник, бизнисменот Славе Петрески.

#приклучисе

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *