Претседателот на ЛДП, Горан Милевски, гостин во емисијата “24 анализа“ на ТВ24.


“Што ќе значи блокадата на Собранието од страна на опозицијата?“

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *