Новиот министер за локална самоуправа од редовите на ЛДП, г-динот Ристо Пенов, гостин во емисијата “Само интервју“ на Канал5 ТВ

1 дел:

2 дел:

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *