Вечерва во општинската организација на ЛДП Куманово, имавме чест да приредиме предновогодишно изненадување за повеќе дечиња од градот.
Со полни срца и насмевки, се дружевме сите заедно и споделивме моменти на радост.
Подаривме пакетчиња и создадовме незаборавни спомени за овие прекрасни деца. Чувството на заедништво нè исполни со топлина и среќа.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *