Позицијата на Либерално демократската партија на претстојните парламентарни избори, нашите предизвици во претстојниот период, нашиот став за техничката Влада, како и нашите планови за идното дејствување, се дел од работите кои ќе ги говори претседателката на ЛДП Моника Зајкова утрово во Студио 10 на ТВ 24.

.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *