📢 На вечерашната средба во Центар, заеднички развиваме европски наратив, ја трасираме иднината на нашата држава и им се обраќаме директно на граѓаните!
Скопјани го препознаваат Претседателот Пендаровски како единствениот сигурен избор, затоа што само тој успева да пренесе јасна визија за иднината тука. Визија чија реализација е отпочната, и визија од која нема откажување.
🇲🇰🇪🇺Нема откажување од иднината❗️

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *