📢 Среќен Роденден ЛДП.
💪🏼27 ГОДИНИ АВАНГАРДА🇲🇰🇪🇺
Прогресивни политики, единство, успех, сила, креатори, визионери, пријателство, храброст се синоним на Либерално Демократска Партија ЛДПсите овие изминати години.
За нас #СекојВажен затоа Ве поканувам заедно да го одбележиме и прославиме роденденот на мојата, на нашата #ЛДП .🔵🟡
🎙️Се гледаме денес во на ул.Ленинова во Либерално Ќоше.☺️
                                                                     

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *