Skip to content

ЛиДеМ – Изборно Собрание

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ЛиДеМ – Изборно Собрание

6 мај, 2023

Изборно Собрание на ЛиДеМ за избор на ново раководство кое ќе ја предводи младинската организација во наредниот период.

Details

Date:
6 мај, 2023
Event Category:

Organizer

ЛиДеМ
View Organizer Website