Skip to content

Собрание на ОО на Форум на жени на ЛДП – Ѓорче Петров

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Собрание на ОО на Форум на жени на ЛДП – Ѓорче Петров

30 март, 2023 @ 19:00 - 20:00

Изборно Собрание на ОО на ФОрум на жени на ЛДП – Ѓ. Петров

Првото Собрание на Општинската организација на Форумот на жени на ЛДП – Ѓорче Петров ќе се одржи на 30.03.2023 со почеток во 19 часот во просториите на партијата (Централа).

Details

Date:
30 март, 2023
Time:
19:00 - 20:00
Event Category:

Organizer

Форум на жени

Venue

ЛДП Централа
ул. Васил Главинов бр. 14-1/7
Скопје, Центар 1000 North Macedonia
+ Google Map
Phone
+389 (0)2 3111-816
View Venue Website